08503084638

İSTANBUL ATAKÖY TELEVİZYON SERVİSİ

GÜLERYÜZLÜ TELEVİZYON SERVİS EKİBİMİZ DAİMA SİZLERLE

Televizyon Ataköy Servisi

PROFESYONEL TELEVİZYON SERVİSİ

Televizyon Servisi olarak, Ataköy ve civarındaki mahallelerde televizyon lerinizin bakım, onarım, kurulum, arıza tespit ve tüm teknik servis hizmetini vermekteyiz. Gezici servis anlayışı ve profesyonel teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Bir telefonla bize ulaşıp, televizyon servis hizmetini güvenle alabilirsiniz. 0850 308 46 38 -

Televizyonlar geçmişten günümüze kadar en çok ihtiyaç duyulan elektronik aletler arasında yer alıyor. Dünya genelinde birçok farklı alanlardan güncel gelişmelerin takip edilmesinde televizyonların önemli bir katkısı bulunuyor. LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony markalı televizyonlar ise günümüzün en çok tercih edilen markaları arasında yer alıyor. Tüm modellerde olduğu gibi bu televizyon modeli de çeşitli nedenlere bağlı olarak bozulabiliyor. Türkiye’nin en kaliteli LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyon servisi olarak kuruluş tarihimizden buyana garanti kapsamında hizmet sunuyoruz. Profesyonel ve eğitimli kadromuz sayesinde LG markalı televizyonunuzu pratik bir biçimde tamir ediyoruz. Modern işletmeniz üzerinden 48 saatlik sürede televizyonunuzu ek ücretsiz olarak onarıyoruz.


Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Konut ve işletmenizde yer alan LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyonunuzu sizlerden ek ücretler talep etmeksizin hızlı bir biçimde ürünü teslim alıyoruz. Profesyonel kadromuz sayesinde televizyonunuzu kaliteli işletmemiz üzerinden mümkün olan en kısa sürede tamir ediyoruz. Firmamız yılların bilgi birikimleri doğrultusunda hizmet sunuyor. Bu sayede geniş müşteri potansiyeline ev sahipliği yapıyoruz. Bununla birlikte pek çok firmalar tarafından da LG televizyon onarımında talep görüyoruz. Bu sayede işyerinizdeki televizyonunuz için de firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Firmamız sıradan televizyon tamir servislerinden farklıdır. Kurumsal web sitemiz üzerinden geniş referanslar sunuyoruz. Bu sayede firmamızdan güvenle hizmet almanızı sağlıyoruz. Firmamız kuruluş yılı bakımından sektörün en köklü LG televizyon tamiri ve bakım servisidir. Geniş kadromuz ve işletmemiz sayesinde gün içerisinde birden fazla LG markalı televizyonlarda tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz.


Firmamızın Özellikleri

Evinizin konforunda hizmet almak istediğinizde firmamızı tercih etmeniz yeterlidir. Çünkü bizleri diğer televizyon servislerinden ayıran birçok özellikler de bulunuyor. Kurumsal web sitemizden 7/24 online olarak destek hizmetlerimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Ya da dilerseniz kurumsal telefon hattımızdan da LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyon tamiri hizmet talebinizi oluşturabilirsiniz. Kuruluş yılımızdan buyana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Firmamızdan daha uygun fiyata hizmet alabilirsiniz. LG markalı televizyonunuz için en uygun fiyat tarifesinden orijinal yedek parça satışlarımız da mevcuttur. Bununla birlikte dilerseniz 7/24 aktif kalan Whatsapp destek hattımızdan da iletişime geçebilirsiniz. Destek hattımızdan veya diğer iletişim kanallarımızdan LG televizyon tamiri konusunda merak ettiğiniz ayrıntılar hakkında detaylı olarak ön bilgiler alabilirsiniz.


Garantili Televizyon Tamiri

Garantili bir şekilde televizyon tamiri hizmeti almak için bizlerle iletişim kurmanız yeterlidir. Firmamız kuruluş yılından buyana garanti kapsamında LG televizyon tamiri ve bakım hizmeti sunuyor. Bu sayede sektörümüzde lider bir konumda yer alıyoruz. Firmamız sayesinde sıradan LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyon servislerine başvurmanız gerekmiyor. Kurumsal olarak hizmetler sunduğumuzdan firmamız internet dünyasından da yoğun olarak takip ediliyor. Garantili LG televizyon tamiri oldukça önemlidir. Bu sayede elektronik cihazınız tamir edildikten minimum 1 yıl sonrasında da yeniden onarım yapılması durumunda ücret ödemeniz söz konusu değildir. Güler yüzlü ve disiplinli kadromuz sayesinde LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyonunuzu 7/24 firmamızda teslim edebilirsiniz. Ayrıca zengin ödeme seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmet bedelini tercihiniz doğrultusunda nakit veya tüm kredi kartlarınızdan ek komisyonsuz bir biçimde ödeyebilirsiniz.


Kaliteli Ve Güvenin Adresiyiz

Lider LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyon tamiri firması olarak kalite ve güvenin tek adresiyiz. Lider kadromuz sayesinde müşterilerimize en avantajlı bir şekilde hizmet sunuyoruz. Pek çok televizyon tamiri firmalarından farklı olarak geniş bir bölge üzerinden hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte sıradan televizyon onarım ve bakım firmalarının aksine televizyon tamiri hizmetlerimizde müşterilerimize 7/24 destek hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin daha pratik bir biçimde hizmet alması açısından hafta sonlarında da mesai yapıyoruz. Firmamız kurumsal olarak hizmet sunduğundan LG markalı televizyonlara sahip olan elektronik firmaları tarafından da tavsiye ediliyor. Beklentiler doğrultusunda hizmetler sunmamız sayesinde sektörümüzün en iyi LG televizyon tamiri ve bakımı firmasıyız.

Uygun Fiyat Tarifesinden Televizyon Tamiri

LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyon tamirinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de uygun fiyat tarifesinin sunulmasıdır. Firmamız bu konuda da müşterilerine avantajlar sağlıyor. İnternet dünyasında yer alan birçok LG televizyon tamiri firmalarının aksine en uygun fiyat tarifesi sunuyoruz. Bu sayede ekonomik anlamda da avantajlı olunmasını sağlıyoruz.

Firmamız hızlı işçilik üzerinden hizmet sunuyoruz. Güler yüzlü ve çalışkan kadromuz sayesinde televizyonunuzu en seri şekilde tamir ederek ev veya işyeri adresinize teslim ediyoruz. Firmamız sıradan televizyon tamiri ve bakımı firmalarının aksine konforlu servis araçları üzerinden hizmeti sunuyor. Bu sayede ev veya işyerinizdeki LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony markalı televizyonu doğrudan servis aracımız üzerinden teslim alarak işletmemizden hemen tamir işlemine geçiyoruz.


Diğer Televizyon Tamiri Firmalarından Farkımız

Farklı ve daha kaliteli bir LG televizyon tamiri firmasından hizmet almak istediğinizde bizleri gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirsiniz. Firmamız internet dünyasından hizmet sunan birçok LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyon tamiri firmalarından daha kaliteli ve garantili hizmetler sunuyor. Bu sayede kurulduğumuz günden buyana hızlı bir şekilde geniş müşteri yelpazesi oluşturduk. En iyi fiyat garantisi sunmamız sayesinde müşterilerimizin düşük bir ödeme üzerinden televizyonunu tamir ettirme fırsatı sunuyoruz. Firmamız sıradan LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyon tamiri firmalarının aksine daima müşteri memnuniyetini ilk sırada bulunduruyor. Bununla birlikte sıradan televizyon onarımı firmalarının aksine LG gibi sadece tek bir televizyon markası üzerinden tamirat ve bakım hizmetleri sunuyor. Bu sayede karmaşık hizmetler sunmadan ve kafa karışıklığına neden olmaz.


Yakın Konumdaki Müşterilerimize Aynı Gün Teslimat

Yakın konumda yer almanız durumunda televizyonunuzu aynı gün içerisinde teslim ediyoruz. Firmamız son model servis araçları sayesinde trafiğe takılmadan en erken sürede televizyonunuzu teslim ediyor. Bu sayede zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Firmamıza yakın bir mesafede ikamet ettiğinizde ortalama olarak 48 saat içerisinde televizyonunuzu belirtmiş olduğunuz konut veya işletme adresinize gönderiyoruz. Birlikte televizyonunuzu teslim almadan önce gerekli olan ön keşfi doğrudan destek hattımız üzerinden gerçekleştiriyoruz. Sizlerden televizyondaki arıza hakkında ön bilgiler aldıktan hemen sonrasında gerekli değerlendirmeleri hızlıca yapıyoruz. Bu aşamadan hemen sonrasında yetkili kadromuzu adresinize yönlendirerek bulunduğunuz konuma göre birkaç saat içerisinde veya gün içerisinde LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyonunuzu teslim alıyoruz.


Kurumsal Sitemiz

İşyeri ve konut üzerinden LG televizyon tamiri için kurumsal sitemizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal sitemizden LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyon tamiri konusunda sunmuş olduğumuz 2020 güncel referans kataloglarımızı inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte LG televizyonunuzda meydana gelen arızalar ile ilgili olarak online destek hattımızdan da bilgi alabilirsiniz. Sık sorulan sorular kataloğumuz üzerinden televizyonunuzdaki arızaları kolayca tespit edebilirsiniz. Kurumsal sitemizde yer alan online müşteri hizmetlerimizden LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyonlarda sıkça meydana gelen sorunlar hakkında ön bilgiler talep edebilirsiniz. Güncel fiyat tarifelerimiz hakkında da ön bilgiler talep edebilirsiniz.


Profesyonel Televizyon Tamiri

LG markalı televizyonların tamiri ve bakımları mutlaka alanında uzman olan firma tarafından yapılmalıdır. Bu markadan televizyonlar diğer markalara oranla daha hassas olabiliyor. Dolayısıyla arızalanmaları durumunda garanti kapsamında tamir edilmesi oldukça önemlidir. Firmamız sayesinde profesyonel anlamda televizyon bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Türkiye kalite standartlarından orijinal LG televizyon yedek parçalarını firmamızdan kolayca temin edebilirsiniz. Konut ve işletmenizdeki LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyonunuzun tüm arızalarında sizlere güvenceler sunuyoruz. Modern tamirat malzemelerimiz sayesinde televizyonunuzu saatler içerisinde tamir ediyoruz. Değişmesi gereken parçalarını işletmemiz üzerinden değiştiriyoruz.


Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız

İnternet dünyasının en prestijli LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyon tamircisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Haftanın tüm günlerinde televizyonunuzun bakım ve onarımı için bizleri arayabilirsiniz. LG, Samsung, Panasonic, Philips, Sony televizyonunuzun yavaş çalışması, kendiliğinden açılıp kapanması, görüntü ve ses sorunları yaşaması ve diğer tüm arızalarda uzman personelimizle iletişim kurmanız yeterlidir.